Nebuďte  v tom samy ...

 

 

 

...pomůžu vám najít směr a objevit další kroky, jak se z vaší  životní nebo profesní křižovatky dostat tam, kam potřebujete...

 STOJÍTE NA MÍSTĚ a MOTÁTE SE V BLUDNÉM KRUHU? 

 

Pojďte se zastavit, srovnat si myšlenky, určit priority a ... VYKROČIT. Možná potřebujete jen radu nebo konzultaci. Někdy stačí jedno šťouchnutí a můžete kráčet spokojeně svým životem dál. Možná však potřebujete delší a hlubší zamyšlení. Udělat ve svém životě změnu. Změnit návyk. Není to přes noc, ani za týden. Mnohdy potřebujete změnit váš přístup k životu, vaše  životní hodnoty, postoje. Jednoduchá cesta to určitě není, ale výsledek stojí vždy za to.

 

VY potřebujete rozhodnutí, trpělivost, vytrvalost & JÁ vám v roli vašeho průvodce pomůžu najít vaše možnosti, nabídnu motivaci, podporu, důvěrnost a bezpečnou cestu k vašemu cíli.

Možná je to právě váš příběh?

Chci si srovnat myšlenky. Rozhodnout se. Potřebuji změnu. 

Nevím, co dál...

 • Stojím před zásadním životním nebo profesním rozhodnutím
 • Potřebuji ve svém životě najít rovnováhu
 • Motám se v bludném kruhu a nevím jak z něj ven
 • Věnuji svůj čas a energii ostatním a na sebe už mi nezbývá ani minuta
 • Mám svůj dávný sen a stále ho odkládám na “AŽ”

Hledám novou seberealizaci

 • Strávila jsem pár let doma s dětmi na rodičovské a honí se mi hlavou CO DÁL
 • Pomýšlím na návrat do práce, ale nevím, jestli je to "TO ONO"?
 • Přestala mě bavit role ženy v domácnosti a hledám novou seberealizaci?
 • Rozhoduji se, zda se nechám zaměstnat nebo se pustím do vlastního podnikání?
 • Potřebuji sladit sebe a rodinu
 • Cítítím, že potřebuji ve svém životě RESTART

Nevěřím si.

 • Jsem dlouho u jednoho zaměstnavatele a zjišťuji, že už mě práce nebaví, chodím domů naštvaná a necítím se naplněná
 • Brzy mi skončí rodičovská a vím, že se k původnímu zaměstnavateli nebudu vracet a chci si najít novou práci
 • Chodím na pohovory a přesto vždy slyším NE
 • Chci si vyzkoušet pohovor nanečisto
 • Potřebuji nakopnout sebevědomí

Co o spolupráci se mnou říkají klientky...

Když se mě někdo zeptá na Lenku Vornhagen, ihned mi naskočí spojení: profesionální přístup, příjemná atmosféra, důvěra, empatie, nadhled. Lenka je pro mě někdo, s kým si mohu otevřeně a zároveň důvěrně promluvit o čemkoliv. V její přítomnosti se cítím příjemně, bezpečně, a hlavně sama sebou. Nejprve jsem nevěděla, co čekat, řešit… I co vůbec mohu říct-diskrétnost a důvěra pro mě byly klíčové. Avšak jedno setkání mi stačilo k tomu, že jsem se této empatické, přátelské a milé osobě svěřila do rukou. Naprosto mě nadchlo její profesionální srdce a tah na branku. Potřebovala jsem vystoupit ze svého bludného kruhu, kde se mísily všechny možné pocity, myšlenky, potřeby-zkrátka jsem nevěděla, kudy kam a co se sebou. Kde a čím začít-všechno na mě padá a já nestíhám nic. A už vůbec ne tak, jak jsme byla zvyklá. Přitom stačilo opravdu málo-mít dobrého kouče, aby vás z toho vymotal. A to je to, čeho si nyní nesmírně cením. Lenka mi pomohla utřídit si myšlenky, určit priority, nastavit cíle. Krok po kroku jsem nacházela zpět důvěru v sebe sama. Každé naše sezení mě nabilo neuvěřitelnou energií, odcházela jsem z něj jako sebevědomá žena, která ví co, jak a proč chce. Odhodlaná změnit to, co potřebuji a dotáhnout do "spokojeného" konce. Možná se nabízí otázka, co je spokojený konec? Jen ten, který si vy přejete, ve který vy věříte, a který uskutečníte. S mými myšlenkami, které se mi dnes honí hlavou, se už se umím vypořádat téměř kdykoliv a kdekoliv. A upřímně ze srdce říkám, že tu zásluhu nese z veliké části můj KOUČ. Je mi nejen o dosti bližším člověkem, díky její empatii, ale zároveň důsledností v tom, co dělá a srdečností, kterou do své práce vkládá. Lenka je pro mě naprostý profesionál a člověk na svém místě. Děkuji za vše. Koučink a Lenku všem vřele doporučuji.
L.P.
ABSOLUTNĚ PROFESIONÁLNÍ, ZÁROVEŇ SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST, nebo-li zkušenost s Lenkou! Původním záměrem bylo vytvoření prezentačního CV v čj a aj, což bylo ve velmi rychlém časovém období perfektně zpracováno. Nad mé očekávání jsem poznala ženu s velkým srdcem, která Vás v dnešní uspěchané době dokáže zastavit a uvědomit si kým vlastně jste. Nejen, že Vám dodá sebevědomí, otevře oči a ukáže směr k těm nejvyšším cílům ....ale především Vám jako téměř už málokdo dodá svůj přátelský, profesionální nadhled a velký kus sebe samotné! Pro mě úžasná a vysoce kvalitní práce! Leni, velké DÍKY, ZA VŠE!
Veronika
Lenku jsem potkala po letech v době ukončení mé rodičovské dovolené, kdy jsem řešila svůj návrat do pracovního života. Setkání bylo velmi příjemné a inspirativní. Mile mě překvapilo, jak se Lenka dokázala rychle zorientovat v mé situaci, v profesním profilu,který jsme upravily, i v mých současných pracovních představách. U Lenky naprosto obdivuji její um pojmenovat věci těmi pravými jmény. Práce mi dopadla během měsíce a já jsem za ní velice ráda. Dokonce mám pocit jakoby mi byla šitá na míru :-). Takže za mě velké doporučení.
Eliška H.
S Lenkou jsem absolvovala jednu koučovací sérii (12 sezení). Nepřicházela jsem s konkrétním cílem, spíše s myšlenkou, že potřebuji v rámci své profese a pracovní oblasti nějaké změny a s pocitem, že je potřeba „něco“ jinak. Hned při prvním sezení jsem se ujistila, že to bylo správné rozhodnutí. Lenka mi pomohla pojmenovat a definovat moje cíle a najít možnosti, jak jich dosáhnout. Velmi rychle se zorientovala v mé situaci a všechna setkání probíhala v milé, přátelské a přitom profesionální atmosféře. Načetla jsem spousty materiálu a absolvovala v rámci své profese různá školení, ale to, že Vám někdo pomůže si na určité změny a návyky přijít vlastní cestou, je to, co mě opravdu posunulo dál a každý den se o tom přesvědčuji. To nejvíc je, že mě opět baví a těší to, co dělám i vidím skutečné výsledky práce na sobě samé. A to díky velmi příjemné a efektivní spolupráci s Lenkou, ve které budu určitě pokračovat. Lence děkuji a vřele spolupráci s ní doporučuji.
Iva
Absolvovala jsem 12 setkání, které měly za cíl zlepšit komunikaci. Při setkáních jsme se postupně přibližovaly k cíli z různých pohledů a dotkly jsme se mnoha dalších témat. Lenka je velmi empatická a umí se přizpůsobit, takže některá setkání jsme věnovaly také tématům, která jsem aktuálně řešila. Svého cíle jsem opravdu dosáhla. Kromě toho jsem se naučila něco o sobě a také jak přistupovat k různým situacím. Celkově se teď ve svém životě cítím klidnější, sebejistější a svobodnější. Lenka je spolehlivá a vždy byla na naše setkání připravená, je opravdu profesionálka. Zároveň je s ní legrace a umí vytvořit přátelskou atmosféru. Na setkání s ní jsem se vždy těšila, i když to někdy bylo náročné.Koučování s Lenkou mohu jen doporučit.
Alena