6týdenní INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM na míru

 

(6 týdnů x 6 sezení)

 

VNITŘNÍ KOMPAS

Objev svoje brzdy, změň své mentální návyky a žij spokojený život se svým sebe-vědomějším JÁ"

 

Budu tvým parťákem na 6 týdnů & 6x60minutových sezení, na kterých budeme podle tvého kompasu ladit tvé sebe-vědomé JÁ.

Na začátku se dohodneme, kterým směrem budeme tvůj vnitřní kompas ladit a kam potřebuješ dojít. I když to pro tebe možná na začátku nebude přes myšlenkovou mlhu jasné, pomůžu ti, aby ses na sebe naladila a tvůj směr a cíl jsme společně našly. 

Během cesty budu dohlížet, aby ses nevychylovala ze směru, který sis na začátku podle své potřeby nastavila. Budeme se dívat na tvou situacivíce úhlů pohledu, abys našla v sobě to nejlepší řešení, zvýšila zodopovědnostdůvěrusebe a snadněji překonala překážky. Budeme se potkávat osobně nebo on-line.

 

"Nalaď se na svůj vnitřní kompas..."

 

PROGRAM je pro tebe, pokud potřebuješ:

 

 • podívat se na své emoce & potřeby do hloubky
 • podpořit na své cestě (v hlavě se ti honí "co když to nedokážu, co když to nevydržím”)
 • změnit to, co tě brzdí
 • zjistit, co tě doopravdy brzdí & změnit to
 • podívat se pod pokličku tvých zajetých automatických vzorců
 • změnit své dosavadní mentální návyky
 • rozlousknout zásadní životní nebo profesní rozhodnutí
 • ve svém životě větší rovnováhu
 • podívat se ještě více na svou sebe-důvěru, sebe-hodnotu, sebe-vědomí
 • najít a ukotvit tvoje životní hodnoty, abys snáze nastavovala hranice v různých oblastech tvého života
 • natrénovat komunikační techniky, aby tvé rozhovory, nejen ohledně tvých potřeb, probíhaly v klidu, s jasným záměrem a ke spokojenosti obou stran

CO v programu DOSTANEŠ?

 • 6 x 60 minutové individuální sezení (celkem 360 minut)
 • Mou podporu mezi jednotlivými sezeními 2 x týdně ve všední den mezi 9-16h
 • Na závěr programu tě provedu osobní vizualizací na míru k ukotvení tvé nové vize a návyků
 • bonus-2x20 minutovou konzultaci, kterou si můžeš vybrat do  6 měsíců po skončení programu (celkem 40 minut navíc)
 • bonus: 7denní program Objev svoji jedinečnost-posviť si svoje vášně & talenty a naplno využij svůj potenciál

CO o spolupráci se mnou říkají moji klienti...

Naše spolupráce s Lenkou měla celkem 12 úžasných sezení. Už při prvním sezení jsem věděla, že jsem poznala tu správnou osobu, abych se mohla otevřít se svými problémy. Mé zadání bylo svoboda… Ve svých 40+ letech jsem zjistila, že jsem celou dobu rozdávala všechnu lásku své rodině a blízkým, a zapomněla jsem milovat sebe. Už po pár sezeních byly první změny k lepšímu vidět a rodina se s tím musela naučit žít. Každý malý krůček byl opravdový úspěch, a dodnes dělám další. Dost sezení jsem zpočátku u Lenky probrečela, byly plné emocí. Vždy když jsem odcházela s úkolem na další setkání, byla jsem motivovaná a věděla jsem, že to dám, abych byla svobodná a dokázala milovat sama sebe. Se všemi sezení jsem byla velmi spokojená. Probíhala nenásilně a Lenka mě pozvolna vedla k vlastnímu uvědomění a pro mě správného náhledu na situaci v daném momentu. Vždy jsem měla možnost volby a stanovení si dalšího úkolu. Na Lence si nejvíc cením profesionálního přístupu, příjemného vystupování, loajality. A když vám na požádání poskytne svou životní zkušenost a radu-je to sladký bonus. Lenka je milá, citlivá a já se u ní cítila v bezpečí, abych se dokázala otevřít se svými tématy. Díky tomu mi mohla pomoci najít správnou cestu.
Martina
Příjemná spolupráce, loajalita, výsledky-to pro mě znamenala spolupráce s Lenkou Vornhagen. Potřebovala jsem zvládnout náročné období a změny v práci. Tři čtvrtě roku-od října 2020 do června 2021 jsme společně pracovaly na mém cíli „Přepnu mysl do pohody“. Sezení mi pomohla projít důležitou cestou, jak těžkosti v práci zvládnout. Lenka mě provedla řešeními a pomohla dospět k cíli a vlastnímu pochopení, jak celou situaci vyřešit. Na všem, co jsem potřebovala, jsme se dohodly, nemám k ničemu žádné výhrady. Na spolupráci s Lenkou si nejvíce cením umění naslouchat a správnými otázky mě nasměrovat k možnému řešení. Lenku doporučuji všem, kdo hledají loajalitu, vstřícnou komunikaci a výsledky.
Jana
S Lenkou jsem absolvovala jednu koučovací sérii (12 sezení). Nepřicházela jsem s konkrétním cílem, spíše s myšlenkou, že potřebuji v rámci své profese a pracovní oblasti nějaké změny a s pocitem, že je potřeba „něco“ jinak. Hned při prvním sezení jsem se ujistila, že to bylo správné rozhodnutí. Lenka mi pomohla pojmenovat a definovat moje cíle a najít možnosti, jak jich dosáhnout. Velmi rychle se zorientovala v mé situaci a všechna setkání probíhala v milé, přátelské a přitom profesionální atmosféře. Načetla jsem spousty materiálu a absolvovala v rámci své profese různá školení, ale to, že Vám někdo pomůže si na určité změny a návyky přijít vlastní cestou, je to, co mě opravdu posunulo dál a každý den se o tom přesvědčuji. To nejvíc je, že mě opět baví a těší to, co dělám i vidím skutečné výsledky práce na sobě samé. A to díky velmi příjemné a efektivní spolupráci s Lenkou, ve které budu určitě pokračovat. Lence děkuji a vřele spolupráci s ní doporučuji.
Iva ŠvadlenkováTELWork
Když se mě někdo zeptá na Lenku Vornhagen, ihned mi naskočí spojení: profesionální přístup, příjemná atmosféra, důvěra, empatie, nadhled. Lenka je pro mě někdo, s kým si mohu otevřeně a zároveň důvěrně promluvit o čemkoliv. V její přítomnosti se cítím příjemně, bezpečně, a hlavně sama sebou. Nejprve jsem nevěděla, co čekat, řešit… I co vůbec mohu říct-diskrétnost a důvěra pro mě byly klíčové. Avšak jedno setkání mi stačilo k tomu, že jsem se této empatické, přátelské a milé osobě svěřila do rukou. Naprosto mě nadchlo její profesionální srdce a tah na branku. Potřebovala jsem vystoupit ze svého bludného kruhu, kde se mísily všechny možné pocity, myšlenky, potřeby-zkrátka jsem nevěděla, kudy kam a co se sebou. Kde a čím začít-všechno na mě padá a já nestíhám nic. A už vůbec ne tak, jak jsme byla zvyklá. Přitom stačilo opravdu málo-mít dobrého kouče, aby vás z toho vymotal. A to je to, čeho si nyní nesmírně cením. Lenka mi pomohla utřídit si myšlenky, určit priority, nastavit cíle. Krok po kroku jsem nacházela zpět důvěru v sebe sama. Každé naše sezení mě nabilo neuvěřitelnou energií, odcházela jsem z něj jako sebevědomá žena, která ví co, jak a proč chce. Odhodlaná změnit to, co potřebuji a dotáhnout do "spokojeného" konce. Možná se nabízí otázka, co je spokojený konec? Jen ten, který si vy přejete, ve který vy věříte, a který uskutečníte. S mými myšlenkami, které se mi dnes honí hlavou, se už se umím vypořádat téměř kdykoliv a kdekoliv. A upřímně ze srdce říkám, že tu zásluhu nese z veliké části můj KOUČ. Je mi nejen o dosti bližším člověkem, díky její empatii, ale zároveň důsledností v tom, co dělá a srdečností, kterou do své práce vkládá. Lenka je pro mě naprostý profesionál a člověk na svém místě. Děkuji za vše. Koučink a Lenku všem vřele doporučuji.
Lucie

další reference

 


Stále nevíš, jestli je VNITŘNÍ KOMPAS vhodný i pro tebe?

Napiš mi (lenka@mamyvpraci.cz) a společně to probereme. 

 


CHCI VSTOUPIT DO INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU 

"VNITŘNÍ KOMPAS"

KDO TĚ BUDE PROVÁZET?

Lenka Vornhagen

koučka & mentorka & facilitátorka kineziologie One Brain

Miluju práci s lidmi. Baví mě rozdílné příběhy, rozličné cesty, i to, že každé setkání přináší spoustu nových objevů. 

Objevování lidské jedinečnosti je totiž mou velkou vášní. Věřím, že každý jsme jedinečný, máme svoje dary a talenty, které můžeme využívat naplno, pokud si to sami dovolíme.

Mám za sebou více než 20 let práce s lidmi v oblasti vzdělávání, kariérního rozvoje zaměstnanců a vedení HR týmů v mezinárodních firmách automobilového průmyslu. Pár let jsem si vyzkoušela v roli headhuntera a HR konzultanta na volné noze.

Osobní zkušenost a dlouhodobá práce s lidským potenciálem mě dovedly k transformačnímu koučinku, práci s emocionálním stresem, work life balance, kterým se dnes věnuji jak pro firmy, tak pro jednotlivce.

Jsem registrovaná facilitátorka metody One Brain (Three in One Concept Inc.) a členka mezinárodní koučovací federace (ICF).

V roce 2017 jsem vytvořila projekt Mámy v práci, zaměřený na osobní rozvoj žen-seberealizace, work life balance, práce se stresem, empatická komunikace, vztahy.  Zn. děti nejsou překážkou.

Jsem aktivní máma 3 báječných dětí, které jsou mými učiteli a velkou inspirací. Když nejsem s nimi nebo nekoučuji, najdete mě v lese, v běhu, v ledu nebo u dobré kávy. :-)