Jsem spokojená žena, máma třech úžasných dětí a partnerka podporujícího muže. Našla jsem si cestu, jak mít ráda sama sebe, pochopit své "prohry", které mě posouvají dál, skloubit práci s péčí o rodinu a mít čas pro sebe.

Vždy jsem milovala práci s lidmi. Od vysoké školy se již téměř dvě desítky let věnuji personalistice. Nejprve v oblasti vzdělávání a kariérního rozvoje zaměstnanců. Později jsem vedla  týmy personálních oddělení v mezinárodních  firmách automobilového průmyslu.

Zažila jsem velmi krátkou mateřskou a návrat do práce s malým miminkem. Mám však za sebou i dvě dlouhé rodičovské s dalšími dětmi, po kterých mi nějakou dobu trvalo, než jsem se znovu našla.

Z té poslední  jsem přešla na volnou nohu- věnuji se personálnímu poradenství a osobnímu koučinku.

Pro firmy vyhledávám spolupracovníky do jejich týmů tzv. "na míru". Jednotlivcům pomáhám k profesní změně, s přípravou na výběrové řízení a poskytuji individuální konzultace dle potřeby. Cestou koučinku nabízím průvodcovství odvážným zájemcům a zájemkyním, kteří chtějí  životní nebo profesní změnu a nebojí se "do toho šlápnout".

Rukama mi prošly tisíce životopisů a absolvovala jsem  nespočet výběrových řízení  v roli firemního personalisty i externího headhuntera. Při pohovorech s kandidátkami- ženami  mnoho z nich "pálí" podobná témata, která jsem se v různých fázích svého mateřství řešila nebo řeším já sama, či ženy-mámy z mého okolí.

Dotazy kolem návratů z rodičovské do práce, psaní životopisů, hledání nové práce, výběrových řízení, nové profesní seberealizace, jak skloubit práci a rodinu, nespokojenost sama se sebou, znovunalezení sebedůvěry, nespokojenost v životě a další.

Postupem času jsem objevila sílu koučinku. Prací sama na sobě jsem si vyzkoušela,  že pro to, abych byla i spokojenou ženou, mámou, partnerkou, musím být spokojená hlavně sama se sebou. Mít svůj čas a prostor, postarat se o své JÁ. Pak můžu mít kolem sebe spokojenou rodinu.

Dílky puzzle do sebe zapadly a svou mateřskou & životní & pracovní zkušenost jsem spojila v projektu  Mámy v práci.

Pokud se i VY právě "hledáte" a chcete se na cestě za svou novou  seberealizací, životní nebo profesní změnou spojit se mnou, těším se na naše virtuální setkání na blogu, facebooku, instagramu,  skype nebo osobně.

 

Mějte se krásně a buďte naplněné