Jsem spokojená ŽENA, MÁMA třech úžasných dětí a PARTNERKA podporujícího muže. Našla jsem si cestu, jak mít ráda sama sebe, pochopit své "prohry", které mě posouvají dál, skloubit práci s péčí o rodinu a mít čas pro sebe.


Zažila jsem velmi krátkou mateřskou a návrat na manažerskou pozici s malým miminkem. Mám však za sebou i další dvě delší rodičovské, po kterých mi nějakou dobu trvalo, než jsem se znovu našla.


Z té poslední jsem přešla na volnou nohu a poslední roky se věnuji personálnímu & kariérnímu poradenství a koučinku.
Práce s lidmi mě naplňuje téměř 20 let. Pro firmy vyhledávám spolupracovníky do jejich týmů tzv. "na míru". Jednotlivcům pomáhám k profesní změně, s přípravou na výběrová řízení a poskytuji individuální konzultace dle potřeby. 

Formou koučovacích sezení nabízím průvodcovství odvážným zájemcům a zájemkyním, kteří chtějí životní nebo profesní změnu a nebojí se "do toho šlápnout".

Můj profesní profil najdete na LinkedIn.

Krátce po poslední rodičovské, když jsem vkročila na volnou nohu,  proti mě na pohovorech a konzultacích často seděly ženy řešící podobná témata, která jsem v různých fázích svého mateřství řešila já sama nebo ženy-mámy z mého okolí. 

Prací sama na sobě jsem si vyzkoušela, že pro to, abych byla spokojenou ženou, mámou, partnerkou, musím být spokojená hlavně sama se sebou. Mít svůj čas a prostor, postarat se o své JÁ. Pak můžu mít kolem sebe spokojenou rodinu. 

Dílky puzzle do sebe zapadly a svou mateřskou & životní & pracovní zkušenost jsem spojila v projektu  Mámy v práci, ke kterému vznikl i tento blog.

S klientkami často řešíme:

  • dilema seberealizace versus dítě
  • dlouhá profesní pauza
  • ukončení pracovního poměru po rodičovské
  • nespokojenost v práci i v životě
  • životní rovnováha

 Společně hledáme:

  • pracovní uplatnění
  • novou seberealizaci
  • ztracenou sebedůvěru
  • odpovědi na otázky "KDO JSEM & KAM SMĚŘUJI"
  • jak si najít čas pro sebe a umět se dát na první místo

 
Věřím, že každá žena se může realizovat, mít čas pro sebe,  zvládat péči o rodinu. Nesmí se nechat odradit negativními reakcemi okolí, často i blízké rodiny. Umět se postavit sama za sebe, plnit si své sny.

Pokud se i VY právě "hledáte" a chcete se na cestě za svou novou seberealizací, životní nebo profesní změnou spojit se mnou, těším se na naše virtuální setkání na blogufacebookuinstagramu, skype nebo osobně.

Více o mně  i o projektu si můžete přečíst třeba v rozhovoru na portále Podnikavá žena

Chcete si domluvit termín a podívat se na svou situaci se mnou?

Napište mi sem.

Těším se na VÁS! 

Lenka