Jak jsem porodila své čtvrté dítě :-) aneb proč píšu BLOG….

Mám tři úžasné děti, které se mi narodily v různých fázích mého života s různě dlouhými časovými rozestupy. Šest let po narození mého posledního dítka, ve svých čtyřicetitřech letech, jsem se rozhodla, že jsem připravena ještě na jedno…

Možná nevěřícně kroutíte hlavou. Ale já  věděla, že to je ten poslední dílek do mé skládačky, abych se cítila  naplněná. Nejen mateřsky a pracovně, ale zároveň tvořivě žensky.

Jenže poslední „těhotenství“ trvalo přesně rok…

Při třetí rodičovské jsem dozrála k rozhodnutí, že se nechci vrátit do zaměstnání, do korporátu, ani do žádné pozice, kde bych naoko byla „svým pánem“, ale necítila se naplno svobodná ve svých rozhodnutích a konáních. Zrodila se myšlenka na vlastní podnikání. Hledala jsem dlouho „své téma“, abych nakonec znovuobjevila to, čemu jsem se věnovala od vysoké školy- personalistiku.

Kromě  personálního poradenství jsem se začala věnovat i vyhledáváním zaměstnanců pro firmy. Zanedlouho se přidal osobní rozvoj a koučování.Něco tomu však stále chybělo. A trvalo mi dlouhé měsíce, než  TO ke mně přišlo.

…ženská tvořivost, sdílení…

Na myšlenku zplodit své „čtvrté dítě“ mne přivedly ženy, se kterými jsem se setkávala při své práci, kamarádky a  kamarádky mých  kamarádek, které řešily podobné problémy. Hledaly odpovědi na své otázky, pomoc a obracely se na mě. A od toho byl už jen kousek k dalšímu kroku – ke společnému sdílení, kterému jsem se učila a stále učím prostřednictvím ženských skupin v různých formách. Právě těch ženských skupin, kterým jsem se v práci i životě léta vyhýbala, neboť na mě byly  „moc ženské“…

Díky tomu všemu se začaly „rodit“

Nosila jsem „JE“ více než rok ve své  hlavě.  Více než rok  jsem  hledala i odvahu, abych se prostřednictvím  tohoto blogu otevřela on-line. Právě tady vám nabízím inspiraci v podobě nasbíraných životních  a profesních zkušeností „mámy v práci“, která má nejen personalistiku, ale i chod rodiny se třemi dětmi a manželem „přestýdennenídoma“  téměř „v malíku“. :-)

Věřím, že v mých článcích a na stránkách najdete témata, na něž právě teď hledáte odpověď. A pokud ne, napište mi na: lenka@mamyvpraci.cz. Ráda s vámi proberu TO VAŠE.

Staňte se fanoušky facebookové stránkynačerpejte inspiraci a pobavte se na chvilku od každodenní rutiny. Sledujte náš instagram-střípky z každodenního života, tipy pro osobní rozvoj i pozvánky na naše akce.

Těším se na naše osobní nebo virtuální setkávání, vaše komentáře a postřehy….

 

Mějte se krásně a buďte naplněné