...pro ženy, které chtějí růst...

Seberealizovaná & spokojená žena.

Máma nebo ta, která se na roli mámy teprve chystá...

Pracuje nebo podniká. Možná po dlouhé době hledá novou seberealizaci, inspiraci a právě se rozhoduje, zda být zaměstnaná nebo začne stát na svých vlastních volných nohou.

Balancuje sebe, práci a rodinu. Je sebevědomá. Má se ráda. Ví, KDO JE, KAM SMĚŘUJE, pracuje na sobě, plní si své sny.

 

CHCETE BÝT

SEBEREALIZOVNOU & SPOKOJENOU ŽENOU

I VY?

 

... TĚŠÍ MĚ, RÁDA SE S VÁMI POTKÁM

 Ať virtuálně nebo osobně.

Jsem máma třech úžasných dětí a taky partnerka báječného muže, který má pochopení pro spoustu mých neustále se rodících nápadů. Objevování nového a zkoumání možností je totiž moje další velká láska a taky moje poslání.

Životní & kariérní koučka, mentorka, konzultantka a kinezioložka (metoda One Brain). Už více než pět let na volné noze. Opřela jsem se o ni po desetiletí v korporátu a třech rodičovských.

Především jsem ŽENA. S láskou k sobě procházím svou dobrodružnou a objevnou životní cestu a stále se učím...

Dříve jsem to neuměla, ale dlouholetou prací sama na sobě jsem došla k tomu, že pro to, abych byla spokojenou ženou, mámou, partnerkou, musím být spokojená v prvé řadě sama se sebou. Postarat se o své JÁ, umět se dát na 1. místo. Pak můžu mít kolem sebe spokojenou rodinu.

Pokud hledáte odpověď na některou z otázek týkajících se vašeho profesního nebo osobního života, stojíte na křižovatce, potřebujete se rozhodnout nebo si jen srovnat myšlenky v hlavě, ráda budu vaším průvodcem.

CO S VÁMI NEJČASTĚJI ŘEŠÍM?

Objevování silných stránek,  hledání nové práce, přípravu na výběrová řízení, novou profesní seberealizaci, otázky kolem startu podnikání, návraty z rodičovské nebo po delší době do profesního života, jak skloubit práci a rodinu, nespokojenost sama se sebou, sebedůvěru, sebehodnotu, nespokojenost v životě, životní a profesní dilemata, komunikaci, vztahy...

Více zde.

 

KDE JEŠTĚ U MĚ NAJDETE INSPIRACI?

Konzultace a koučovací sezení probíhají po domluvě osobně v Mladé Boleslavi, Liberci a Praze. Pokud to máte ke mně daleko nebo se nacházíte na druhé straně Zeměkoule, spojíme se video nebo telefonicky.

Nevíte, jak vyřešit právě Váš problém, Vaši situaci? Napište mi, domluvíme si termín a najdeme cestu, která je pro Vás a Vaše řešení ta nejvhodnější.

Nikdy jste koučování nezkoušela a jste zvědavá, zda by to mohla být i Vaše cesta? Můžete si otestovat koučovací půlhodinku zdarma na vlastní uši i uvědomění.

V každém připadě nejdříve zjistíme, jak si sedneme-lidsky i profesně a zda bychom s důvěrou mohly společně pracovat na vašem tématu.

Chcete víc informací? ...o mně i začátcích projektu Mámy v práci si můžete přečíst v rozhovoru na Podnikavá žena. Chcete se potkat osobně? Můžeme se domluvit na poznávací kávu nebo mě přijďte omrknout na některý z našich  NETWORKů.

P.S. nikde to tu oficiálně nepíšu, ale i muži a tátové ke mně chodí na sezení. Občas si na blogu najdou něco pro sebe :-). Většinou však na mě natrefí tady.

Chcete vědět, jak naši spolupráci vnímají  klienti ? Mrkněte tady na webu nebo můžete skočit sem.

Kontakt

Lenka Vornhagen

U Masokombinátu 1242

293 06 Kosmonosy

lenka@mamyvpraci.cz
+420 773 670 889
Pondělí - Pátek
dle domluvy